Oturum Aç
  • Tıp Fakültemizin Mezun Öğrencilerinin TUS Başarıları

Fakültemiz 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında 58 öğrenci 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında 103 öğrenci olarak toplam 161 mezun öğrenci vermiş bulunmaktadır. Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) 2017 yılında 24 öğrenci 2018 yılında 25 öğrenci 2019 yılında 19 öğrencimiz başarı sağlayarak çeşitli Üniversite Hastanelerine yerleşmiştir. 2017 Fakülte Birincisi Dr. Hüsna ESENOĞLU TUS'ta Türkiye 151'cisi 2018 yılında ise Fakülte Birincisi Ayşenur YILMAZ Türkiye 102'cisi olmuştur.  

TUS'u kazanan aşağıda isimleri belirtilen öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

BEZMİALEM TIP FAKÜLTESİ
   MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZİN TUS İLE YERLEŞTİKLERİ KURUM VE UZMANLIK ALANLARI 
Sıra AdıSoyadıMezun YılıYerleştirildiği BirimKazandığı Bölüm
1NUR KAMERKaya2015-2016İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi HastanesiKardiyoloji
2MERVE ELİFERCİVAN2016-2017Haseki Eğitim ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği
3BÜŞRAŞEKER2016-2017Haseki Eğitim ve Araştırma HastanesiKadın Hastalıkları ve Doğum
4HATİCE KÜBRASAYLAK2016-2017Kahramanmaraş Üniversitesi İç Hastalıkları  
5MUSTAFAGÜNAY2016-2017Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiAnesteziyoloji ve Reanimasyon
6HÜSNAESENOĞLU2016-2017İstanbul Üniversitesi Tıp FakültesiÇocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
7KEREMKALINBAÇOĞLU2016-2017Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma HastanesiGenel Cerrahi
8FULYAKOÇ2016-2017Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiKadın Hastalıkları ve Doğum
9HAVVA SEVDEİŞLEK2016-2017Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiKadın Hastalıkları ve Doğum
10AYÇAİLBAK2016-2017Sağlık Bilimleri Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları
11BÜŞRASOYSAL2016-2017İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp FakültesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
12ÇAĞDAŞKARA2016-2017Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesiİç Hastalıkları 
13ZEYNEB AFRAYARTAŞI2016-2017İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Has.Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 
14HATİCE KÜBRADURSUN2016-2017Medipol Üniversitesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
15MAHMUT ÖZCANAYDIN2016-2017Okmeydanı Eğitim ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği
16ELİFYİVLİ2016-2017Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesiİç Hastalıkları
17CEM AÇAR2016-2017İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma HastanesiGenel Cerrahi
18SENEMKUŞAKSIZOĞLU2016-2017Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları
19SÜMEYYESARIBAŞ AKMEHMET2016-2017Sakarya ÜniversitesiRuh Sağlığı ve Hastalıkları
20YİĞİTİSKURT2016-2017Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiGenel Cerrahi
21FURKANAYAN2016-2017Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiGenel Cerrahi
22CAMİLLE KAMELAL HARACH2016-2017Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiAnesteziyoloji ve Reanimasyon
23ESMANURDEMİR2016-2017Bakırköy Sadi Konak Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
24DURSUN DORUKHANALTINIŞIK2016-2017İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi HastanesiDeri ve Zührevi Hastalıkları
2018 TUS 2. DÖNEM YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ
Sıra AdıSoyadıMezun YılıYerleştirildiği BirimKazandığı Bölüm
1ÖMER ERKAMENGİN2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiGöğüs Hastalıkları 
2MELİKEBEDİR2017-2018Yedikule Goğüs Hastalıkları HastanesiGöğüs Hastalıkları
3ERDEMFETTAHOĞLU2017-2018Yedikule Goğüs Hastalıkları HastanesiGöğüs Hastalıkları
4AŞKIN NURSELİEDEBALI2017-2018Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi HastensiKadın Hastalıkları ve Doğum
5SANİYE MERVEGÜL2017-2018Akdeniz Üniversitesi HastanesiKadın Hastalıkları ve Doğum
6HATİCE BÜŞRAKÜTÜKÇÜ2017-2018Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
7HİLAL BETÜLYAZGAN2017-2018Bakırköy Sadi Konak Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
8GÜLREYHANSONUÇ2017-2018Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
9BÜŞRAYÜCE2017-2018İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
10ZEHRAKAYA2017-2018İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma HastanesiAile Hekimliği
11HÜSEYİN İKBALAKDEMİR2017-2018İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma HastanesiBeyin ve Sinir Cerrahisi
12ESRA NİSAAYDUK2017-2018Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hast.
13OSMAN SİNANÖZSEZEN2017-2018Fatih Sultan Mehmet Vakıf ÜniversitesiGenel Cerrahi
14İREMİŞLEK2017-2018Medipol Üniversitesi HastanesiRadyoloji 
15TUĞBAİŞLEK2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesiİç Hastalıkları 
16DELALÖZTÜRK2017-2018İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi HastanesiGöz Hastalıkları
17MERVEBIDAK2017-2018Medipol Üniversitesi HastanesiAnesteziyoloji ve Reanimasyon
18AYŞENURYILMAZ2017-2018İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesiİç Hastalıkları 
19SİBELZARALI2017-2018İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesiİç Hastalıkları 
20RUZİYEEROL2017-2018Marmara Üniversitesi Haydarpaşa HastanesiNöroloji 
21CEMİL BURAKDEMİRKIRAN2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiOrtopedi
22GÜNTÜLÜ ALANURTATAR2017-2018İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesiİç Hastalıkları
23EMİNE ŞEYDATELOĞLU2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiAnesteziyoloji ve Reanimasyon
24AYSEL BÜŞRAŞİŞMAN2017-2018Haseki Eğitim ve Araştırma HastanesiNöroloji
25KÜBRAÇINGAR2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesiİç Hastalıkları 
2019 TUS 1. DÖNEM YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ
Sıra AdıSoyadıMezun YılıYerleştirildiği BirimKazandığı Bölüm
1SULTAN MEŞE2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiNöroloji
2DELALÖZTÜRK2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiFiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
3ASLINURSOYYİĞİT2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiPediatri
4ŞÜKRAN SEVDESAĞLAM2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesiİç Hastalıkları
5ECE TURGUT2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiTıbbi Patoloji
6CEREN GÖNÜLTAŞ2017-2018Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiGenel Cerrahi
7ZEYNEP SENAAKGİRAY2016-2017Medipol Üniversitesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
8CEVRİYE BETÜLTUNÇ2017-2018İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
9SİBELARLI2017-2018Okmeydanı Eğitim ve Araştırma HastanesiKadın Doğum
10HATİCE RABİA HIRA2017-2018Ümraniye Eğitim Araştırma HastanesiKadın Doğum
11BUSEYILDIRIM2017-2018Haseki Eğitim ve Araştırma HastanesiGenel Cerrahi
12ÇAĞLAYILDIZ2017-2018Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesiİç Hastalıkları 
13EDANURMERTTÜRK2017-2018Medipol Üniversitesi HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
14HAZAL ÇAĞMAN2017-2018İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma HastanesiNöroloji
15ESRA NİSATİFTİK2017-2018Mersin Üniversitesi Hastanesiİç Hastalıkları 
16GÖKSUYILDIRIM2017-2018Medipol Üniversitesi Hastanesiİç Hastalıkları 
17ZEYNEP AĞAOĞLU2017-2018Medipol Üniversitesi Hastanesiİç Hastalıkları 
18NARİN ECEROL2017-2018İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma HastanesiKadın Doğum
19BEYZA ARPACI SAYLAR2017-2018Haseki Eğitim ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği​